PAASACTIE – VRIENDEN VAN DE BODE 

Welkom, Vrienden van de Bode! We zijn blij dat je onze exclusieve paasactie hebt gevonden. Speciaal voor jou hebben we twee fantastische arrangementen samengesteld, beide voor slechts €15 per persoon.

Geniet van een heerlijke borrelplank of smul van een uitgebreide lunchplank en beleef daarnaast een uur vol plezier met het hyperbowlen op onze moderne bowlingbanen. 🎳 Deze unieke arrangementen zijn te boeken op 1e en 2e paasdag 2025 en bij lekker weer zal de lunch- of borrelplank in onze zonnige Biergarten geserveerd worden. ☀️

De reguliere prijs voor één uur hyperbowlen + lunchplank/borrelplank is €9,90 + €16,50 = €26,40 per persoon en nu voor maar €15,00! Een korting van 43%. 😍

Profiteer snel en boek het arrangement vandaag nog! Let op, want vol=vol.*

* Te boeken vanaf 4 personen

BORRELPLANK + HYPERBOWLEN

De inhoud van dit arrangement is een borrelplank om te delen + 1 uur hyperbowlen. Bepaal zelf of je eerst wil hyperbowlen of eerst wilt borrelen. Dit arrangement is te boeken vanaf 4 personen. De inhoud van de borrelplank (o.b.v. 4 personen) is:

🐰 Eén warme snackplank (5×5 soorten warme snacks) t.w.v. €22,50
🐰 Twee Serfaus Bretzelplanken (bretzel, bergham, kaas, fuet & aoilli) t.w.v. €37,00

Om dit arrangement te reserveren kan je op deze link klikken.

LUNCHPLANK + HYPERBOWLEN

De inhoud van dit arrangement is een lunchplank om te delen + 1 uur hyperbowlen. Bepaal zelf of je eerst wil hyperbowlen of eerst wilt borrelen. Dit arrangement is te boeken vanaf 4 personen. De inhoud van de lunchplank (o.b.v. 4 personen) is:

🐰 Menu Hintertux (diverse soorten brood, een soepje, plank met meerdere soorten beleg & Frankfurter worst) t.w.v. €16,50 p.p.

Om dit arrangement te reserveren kan je op deze link klikken.

NOG NIET UITGESPEELD?

Ook is het mogelijk om een tafeltje te reserveren in ons restaurant de RoosenAlm. In het restaurant serveren wij diverse gerechten uit de Alpijnse keuken. Ontdek de specialiteit van onze chef-kok, Alpijnse borrelplanken. Benieuwd naar de menukaart? Bekijk de menukaart en drankenkaart van Playdôme Roosendaal. Ook kun je jouw dagje uit verlengen door een van onze andere activiteiten bij te boeken:

Hakbijl gooien: Toon je vaardigheden als houthakker.
Shuffleboarden: Daag je collega’s uit en scoor de meeste punten.
Playkarten: Race op onze elektrische kartbaan.
Lasergamen: Ga de strijd aan tijdens de battle of the mountain.
EscapeBoxen: Los puzzels op en kraak de boxen.
Après-Ski Muziekbingo: Speel mee met de grootste après-ski hits en maak kans op geweldige prijzen.
E-choppers: Stap op de e-chopper, geef gas en ontdek het mooie West-Brabant. (april t/m september)
Der Saboteur : Ontdek jij wie de saboteur is? (april t/m september)

 

Kinderactiviteiten Breda

Hyperbowlen Playdôme Roosendaal

bowlen kinderfeestje

Playdôme Roosendaal hyperbowlen

Hyperbowlen Roosendaal

>
<
Ga jij voor die combinatie met de lunchplank of de borrelplank?

Boek hier jouw arrangement(en)

Voorwaarden:

Alleen geldig bij Playdôme Roosendaal.
Geldig tijdens 1e paasdag (20 april 2025) en 2e paasdag (21 april 2025).
Alleen geldig voor de Vrienden van de Bode.
Minimaal 4 personen per boeking.
Niet geldig in combinatie met andere kortingen en/of acties.
Deze actie is niet inwisselbaar voor een boeking in een andere periode, contanten of anderszins inwisselbaar.
Op reeds gemaakte boekingen wordt niet met terugwerkende kracht korting verleend.
Algemene voorwaarden van Playdôme Roosendaal zijn van toepassing.

Vragen?

Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen

Tafelreservering