Teambuilding voor een kleine groep in Roosendaal

Een klein teamuitje geeft iedereen de kans om mee te doen. Je hoeft niet te werken met lange wachttijden of grote subgroepen. Bij Playdôme Roosendaal kies je een teambuildingactiviteit die past bij jullie groepsgrootte, doel en energieniveau. Van actief en competitief tot rustig en gezellig.

Kom je met een klein team, een afdeling of ongeveer tien collega’s? Onze salesafdeling helpt je met een programma waarin iedereen betrokken blijft.

Waarom teambuilding met een klein team werkt

In een kleine groep zie je snel hoe collega’s communiceren, keuzes maken en elkaar helpen. Dat maakt een teamactiviteit geschikt om nieuwe collega’s te leren kennen, een project af te sluiten of samen tijd te maken buiten de werkomgeving.

🎳 Iedereen krijgt een actieve rol.
🎳 Je schakelt snel tussen uitleg, spelen en napraten.
🎳 Je kiest eenvoudiger een activiteit die bij het hele team past.
🎳 Je kunt het programma compact en betaalbaar houden.

Leuke teambuildingactiviteiten voor kleine groepen

Hakbijl gooien

Speel in teams verschillende spellen op interactieve projecties. Je overlegt, moedigt elkaar aan en probeert de hoogste score te behalen. Hakbijl gooien is mogelijk vanaf 16 jaar.

Lasergamen

Verdeel het team in meerdere teams en bepaal samen de tactiek. Lasergamen is actief, duidelijk en geschikt wanneer je samenwerking wilt combineren met competitie.

Shuffleboarden

Shuffleboarden is laagdrempelig en draait om behendigheid en strategie. Je speelt in kleine teams en hebt tussendoor ruimte om met collega’s te praten.

Pixel Play

Bij Pixel Play werk je samen op een interactieve vloer. Snel reageren, keuzes maken en elkaar helpen staan centraal. De korte rondes geven het teamuitje veel tempo.

Hyperbowlen of Indoor Playgolf

Wil je een ontspannen teamuitje? Kies dan voor hyperbowlen of Indoor Playgolf. Je speelt in kleine teams, houdt de score bij en hebt genoeg tijd voor gesprekken.

Een teamuitje voor 10 personen organiseren

Met ongeveer tien personen kun je samen één activiteit spelen of de groep verdelen in kleine teams. Denk vooraf na over het gewenste tempo. Wil je vooral actie, kies dan voor lasergamen, hakbijl gooien, Pixel Play of Game of Karts. Wil je meer tijd om bij te praten, kies dan voor shuffleboarden, hyperbowlen of Indoor Playgolf.

Je kunt één hoofdactiviteit combineren met een drankje of maaltijd. Heb je meer tijd, dan maakt een tweede activiteit het programma afwisselender.

Betaalbare teambuilding voor een klein team

Wie zoekt naar goedkope teambuildingactiviteiten, heeft meer aan een passend programma dan aan zoveel mogelijk onderdelen. Kies één activiteit die aansluit op het doel van de dag, bepaal vooraf hoe lang je wilt blijven en geef jouw budget door. De salesafdeling maakt een voorstel zonder onnodige onderdelen.

🤝 Kies één hoofdactiviteit als je de kosten beperkt wilt houden.
🤝 Combineer pas meerdere activiteiten als tijd en budget dat toelaten.
🤝 Geef vooraf aan of je alleen een drankje, hapjes of een maaltijd wilt toevoegen.
🤝 Vraag één voorstel aan voor activiteiten en horeca.

Combineer jouw teamuitje met een vergadering

Wil je eerst overleggen en daarna samen iets doen? Combineer een vergadering met een korte teambuildingactiviteit en sluit af in restaurant de RoosenAlm. Zo wissel je inhoud en ontspanning af zonder tussendoor naar een andere locatie te reizen.

Goed bereikbaar in West-Brabant

Playdôme Roosendaal ligt direct aan de A17 en A58 en heeft gratis parkeergelegenheid. Dat is handig wanneer collega’s uit verschillende plaatsen komen. Je vindt de activiteiten, vergadermogelijkheden en horeca op één locatie. Wil je een combi met een hotelovernachting? Denk aan onze buren, Hotel Otium.

Kies een teamuitje dat bij jullie past
Vertel ons met hoeveel collega’s je komt, wat jullie leuk vinden, hoeveel tijd je hebt en welk budget je wilt aanhouden. Vraag vrijblijvend een voorstel aan voor jouw kleine team. Bel nu of vul onderstaand contactformulier in!

Hakbijl gooien

Karts

de RoosenAlm

bowlen

hakbijl gooien

>
<

Neem contact met ons op!

Veelgestelde vragen over teambuilding voor kleine groepen

Een klein team kan bij verschillende activiteiten kiezen voor een exclusieve optie. De mogelijkheden verschillen per activiteit, tijdstip en groepsgrootte. Geef jouw voorkeur door bij de aanvraag.

Een activiteit die past bij collega’s met verschillende voorkeuren, is hyperbowlen of Indoor Playgolf. Deze activiteiten zijn toegankelijk en geven ruimte om bij te praten. Wil je meer actie, kies dan voor lasergamen, Pixel Play of Game of Karts.

Een betaalbare teambuildingsactiviteit is mogelijk. Deel jouw budget met de salesafdeling, dan ontvang je een passend voorstel.

Voor een teambuilding voor een groep van 10 personen kun je onder meer kiezen voor lasergamen, hakbijl gooien, shuffleboarden, Pixel Play, hyperbowlen, Indoor Playgolf of Game of Karts. De beste keuze hangt af van leeftijden, voorkeuren en beschikbaarheid.

Wat er gebeurt bij slecht weer tijdens Der Saboteur, zullen we kosteloos mee kijken naar de beschikbaarheid van onze indoor activiteiten. Der Saboteur vindt namelijk buiten plaats. Bij onverwacht slecht weer kijkt Playdôme kosteloos mee naar de beschikbaarheid van indoor activiteiten. Bespreek dit vooraf met de salesafdeling.

Iedereen hoeft niet dezelfde activiteit te doen. Je kunt de groep verdelen over teams die tussen activiteiten rouleren. Je kunt ook kiezen voor een gezamenlijke activiteit, zoals Der Saboteur (vanaf 20 personen) of de Après-Ski Muziekbingo (vanaf 100 personen).

De teambuilding die geschikt is voor grote groepen is de activiteit Der Saboteur. Het spel is speciaal ingericht voor groepen vanaf 20 personen en kan met meer dan 100 deelnemers worden gespeeld. Binnen kun je een grote groep verdelen over meerdere activiteiten en tijdsloten.

Grote groepen kunnen ook binnen teambuilden. Grote groepen kunnen over meerdere activiteiten of teams worden verdeeld. Met een rotatieprogramma blijft iedereen betrokken. Voor grotere gezelschappen zijn er ook exclusieve mogelijkheden.

Een indoor teamuitje is ook geschikt voor een kleine groep. Voor kleine teams kun je bijvoorbeeld kiezen voor lasergamen, hakbijl gooien, Game of Karts, Pixel Play, hyperbowlen of Indoor Playgolf. We helpen je met een passende indeling.

Ja. Je kunt de activiteiten combineren met eten en drinken in restaurant de RoosenAlm. Onze salesafdeling kan hiervan één programma maken.

Voor kleinere teams zijn onder andere hakbijl gooien en lasergamen geschikt. De mogelijkheden zijn afhankelijk van de groepsgrootte en beschikbaarheid.

Der Saboteur wordt buiten gespeeld in de tuin van Playdôme. Tijdens verschillende opdrachten moet je samenwerken terwijl één deelnemer de opdrachten probeert te saboteren.

Lasergamen en hakbijl gooien vinden binnen plaats. Hierdoor kun je deze teambuilding activiteiten het hele jaar door organiseren.

Bij Playdôme kun je onder andere kiezen voor Der Saboteur, lasergamen, hakbijl gooien en verschillende mogelijkheden op de kartbaan. Bij deze activiteiten spelen samenwerken, tactiek en competitie een belangrijke rol.

Tafelreservering